fbpx

Кріоконсервування ооцитів та ембріонів

Ефективність Вашого лікування безпліддя може бути збільшена за допомогою заморожування (кріоконсервування, вітрифікації) тих ембріонів, що не перенесли в матку. Ця послуга може бути корисною для Вас якщо одна спроба виявиться безуспішною для Вас або якщо після народження першої дитини у Вас є подальші репродуктивні плани. Кріоконсервування – інструмент, що дозволяє переносити один, максимум – два ембріони в порожнину матки.

Якщо є ризик важкої гіперстимуляції яєчників, то єдиний ефективний метод профілактики та лікування це кріоконсервування всіх ембріонів і перенесення їх в наступних циклах.

Ефективність лікування Клініці репродуктивної медицини ім. акад. В.І. Грищенка висока й відповідає міжнародним стандартам. Через це першочерговою проблемою є багатоплідна вагітність. Наша Клініка прагне знизити частоту багатопліддя. Єдиний ефективний метод – переносити менше ембріонів. Кріоконсервування ембріонів – інструмент, що дозволяє переносити один, максимум два ембріона в порожнину матки за один раз, зберігаючи при цьому результативність лікування.

Витрати на кріоконсервування та перенесення деконсервованих (розморожених) ембріонів у 3-4 рази менше ніж витрати на «свіжий» цикл, у кілька разів менше ніж витрати на виходжування недоношених дітей, що народжуються в результаті багатоплідної вагітності.

У Клініці кріоконсервування ембріонів проводять методом вітрифікації («швидке заморожування»). Кріоконсервують 1-2 ембріони в окремій ємності («носію»). Правильніше за все заморожувати 1 ембріон у носію. У цьому випадку можливість розморожування зайвих ембріонів гарної якості, що за необхідності можуть бути використані у наступних циклах, виключена. У деяких випадках (рубець на матці, загальні захворювання тощо), коли за медичними показаннями можливо перенести лише один ембріон, обов’язково потрібно проводити кріоконсервування по 1 ембріону в носію.

У звичайних ситуаціях також допустимо заморожування 2-х ембріонів в носію. Рішення про кількість ембріонів, кріоконсервованих в одному носію, ухвалюєте Ви спільно з лікарем.

Таким чином, якщо Ви вирішили скористатися послугою кріоконсервування і зберігання ембріонів обов’язково повідомте про це своєму лікарю якнайшвидше, бажано не пізніше старту протоколу ЕКЗ. У тому випадку в реєстратурі Вам дадуть документи, що необхідно заповнити для проведення кріоконсервування ембріонів.