fbpx

Донація ооцитів

З точки зору медицини донорство яйцеклітин (ооцитів) — це один з найбільш ефективних (і тому затребуваних!) методів лікування безпліддя сьогодні. Це напрямок  допоміжних репродуктивних технологій стає прекрасним рішенням у таких випадках:

 • якщо відсутні яйцеклітини через передчасну менопаузу або операції на яєчниках;
 • коли є спадкові генетичні аномалії, що спричиняють не здатність яйцеклітин до зачаття здорових дітей через порушення хромосомної структури;
 • якщо у жінки немає яєчників або їй протипоказана гормональна стимуляція.

Клініка академіка Грищенка запрошує донорів ооцитів (яйцеклітин) до співпраці: допоможімо разом стати парам щасливими та відчути на собі радість Батьківства!

 

Донорство яйцеклітини в Києві
Донорство яйцеклітини у Львові

Чому клініці репродуктивної медицини потрібні донори яйцеклітин та ооцитів?

Ми вже зазначали, що донація яйцеклітин — це шанс для тих пар, у яких є діагноз безпліддя. Яйцеклітини донора дозволяють не вважати безпліддя вироком і можуть допомогти сім’ї все ж таки стати батьками. Цей метод, до речі, вважають навіть більш ефективним, ніж традиційне ЕКЗ (екстракорпоральне запліднення), оскільки в ньому використовують лише здорові яйцеклітини з високим імплантаційним потенціалом. Саме тому Клініці репродуктивної медицини імені академіка В.І. Грищенка завжди потрібен донор ооцитів: ми уже більше 30 років робимо наших пацієнток Щасливими, даруючи їм Чудо материнства. Запрошуємо жінок взяти участь у програмі донорства ооцитів нашої Клініки.

+38 (050) 393-01-01

0800 33 01 12

 

Програма донорства яйцеклітини: що  представляє собою програму й як проходить процедура

Клініка академіка Грищенка пропонує хорошу ціну на донорство яйцеклітини. Згідно із законодавством України, донор завчасно відмовляється від батьківських прав на дітей, народжених за допомогою її клітин, а також не отримує інформацію про пацієнтів, для яких призначений її біологічний матеріал (ооцити). Ми гарантуємо анонімність особистості донора. Крім того, донор яйцеклітини ціна участі якого будет озвучена уже на першій зустрічі з нашим спеціалістом, проходить комплексне обстеження організму абсолютно безкоштовно. Процедура донорства ооцитів включає такі етапи:

 • вибір донора. Тут важлива максимальна відповідність фенотипів, тому проводять загальноклінічні та генетичні дослідження, консультації з репродуктологом, гінекологом тощо.;
 • гормональна терапія. Проведення цього курсу необхідно для того, щоб синхронізувати менструальні цикли реципієнта та донора — тієї, хто “приймає” й тієї, хто “віддає”. Іноді за допомогою препаратів лікарі здатні досягти суперовуляції та отримати більшу кількість здорових яйцеклітин донора — у такому разі донація ооцитів стає буквально екстра результативною. Одночасно з цим, ендометрій матки жінки-реципієнта готують до процедури та проводять спеціалізований курс терапії;
 • безпосереднє проведення донації яйцеклітини: у донора забирають ооцити за допомогою пункції фолікулів, а у майбутнього тата відбирають найактивніші (рухливі) сперматозоїди. В умовах лабораторії проводять запліднення, культивують отримані ембріони й переносять їх у матку жінки-реципієнта.

Якщо Вам цікавий продаж яйцеклітини ціна нашої програми донорства, упевнені, буде для Вас приємним бонусом у бажанні допомогти парі стати щасливими батьками здорового малюка.

Заповнюйте форму, наш спеціаліст зв’яжеться з Вами найближчим часом, щоб відповісти на всі питання та уточнити всі нюанси.

донор яйцеклеток Клиника Грищенко

Хто може бути донором яйцеклітин (ооцитів)

Запит “продам яйцеклітину” досить популярний серед здорових жінок сьогодні. Стати донором ооцитів (яйцеклітин) може жінка:

 • віком від 18 до 33 років;
 • маючи власну народжену здорову дитину;
 • із задовільним психічним та фізичним здоров’ям;
 • без спадкових захворювань;
 • без шкідливих звичок;
 • без протипоказань для участі в програмі донації.

Донорство яйцеклітин не потребує наявності певних навичок та є абсолютно безпечним для здоров’я донора. Ви отримуєте грошову компенсацію, що виплачують кожному донору індивідуально. Із кожним донором яйцеклітин у Клініці академіка Грищенка працюють індивідуально, тому, будь ласка, заповнюйте заявку на донорство і ми зв’яжемося з Вами. Ми розглядаємо окремо можливості жінки, аби максимально задовольнити потреби і наших пацієнток, і кожного нашого донора. Наш сайт донорів яйцеклітин Клініки академіка Грищенка запрошує Вас стати донором, адже найбільше, що ми можемо зробити в житті, — допомогти стати Щасливими тим, хто поруч.