fbpx

Консультація онкогінеколога

Пацієнти, що звертаються у клініку з метою народити дітей повинні бути здорові. Тому, прийшовши на консультацію до онкогінеколога, Ви виключаєте ризик «сімейного» раку, і можете перевірити своє здоров’я.

Не бійтеся дізнатися про свою проблему (якщо вона є). Краще дізнатися про це раніше і вчасно почати лікування.

Пацієнти, що приходять на консультацію до онкогінеколога навіть не маючи скарг, роблять правильний крок. Оскільки ріст онкопатології збільшується щодня. Але велика кількість пацієнтів, що вчасно звернулися до спеціаліста та пройшли лікування передпухлинних патологій, зокрема патологій шийки матки, дисплазії різних ступенів, мають здорових дітей та й самі здорові. Про що можуть запевнити відгуки на нашому сайті.

Статистика свідчить, що 70 % пацієнтів, що перевіряють своє здоров’я на консультації онкогінеколога, не мають причин хвилюватися.

Насамперед на первинній консультації – головним фактором є якісно зібраний анамнез пацієнта, адже це допомагає лікарю встановити правильний діагноз та виявити причину захворювання. Спеціалісту потрібно розглядати проблему в комплексі зі всіма системами організму. Тому під час розмови з лікарем треба йому довіряти і розказувати про всі деталі, навіть якщо для вас вони здаються незначними. А клініка зі свого боку звичайно гарантує конфіденційність.

Консультацію онкогінеколога включає ретельний огляд видимих слизових, шкірних покривів, всієї групи лімфовузлів, пальпацію молочних залоз, а також повний огляд зовнішніх статевих органів і промежини, слизистої, піхви і шийки матки, оцінку наявних виділень. Кольпоскопія дає можливість визначитись із вибором методів подальшого обстеження, якщо воно потрібне (визначення інфекцій, що передаються ставим шляхом, наявність вірусу папіломи людини високого онкогенного ризику). Також обов’язковим є пальпаторний огляд шийки матки, матки, придатків, параметральної клітковини та верхнього поверху черевної порожнини, це дасть можливість правильно уточнити діагноз, враховуючи ультразвукове дослідження органів малого таза.

Вчасно проведене обстеження і за необхідності корекція виявленої патології – запорука якості вашого життя та збереження здоров’я.