Ведення вагітності

Мабуть, ніщо не можна порівняти з відчуттями жінки під час вагітності. Чудовий стан душі та тіла, коли всередині тебе зароджується нове життя, важко передати словами – це потрібно відчути. І не має значення, вагітність настала природним шляхом, чи внаслідок застосування допоміжних репродуктивних технологій.

Під час вагітності жінка потребує особливої підтримки та догляду не тільки її сім’ї, а також кваліфікованих спеціалістів – лікарів.

Щоб зробити вашу вагітність зручною та безпечною, щоб майбутня мама менше хвилювалася про здоров’я крихітки, скористайтеся послугою ведення вагітності у Клініці репродуктивної медицини імені академіка В.І. Грищенка. Протягом всіх трьох триместрів з вами поруч буде досвідчений та уважний акушер-гінеколог, який зробить все необхідне, щоб забезпечити гарний результат наприкінці вагітності. Під час обліку у Клініці ви зробите всі необхідні аналізи, проконсультуєтесь, вперше побачите дитинку за допомогою УЗД, а якщо хочете – 3D УЗД, отримаєте корисну інформацію про підготовку до пологів, дізнаєтеся відповіді на всі питання, що цікавлять майбутніх батьків.

Ми рекомендуємо ставати на облік у зв’язку з вагітністю з 8 тижнів. У програму ведення вагітності входить видача обмінної карти, а також стандартний перелік процедур, що передбачені наказом МОЗ України №417 від 15.07.2011.