fbpx

Клініка репродуктивної медицини – Київ

Клініка репродуктивної медицини в Києві вітає Вас!

Лікарі та репродуктологи Клініки академіка Грищенка до ваших послуг.

Бути найкращими для пацієнта – це честь. Бути першими в Україні – це результат праці для пацієнта. Але бути саме тими, хто дарує Нове Життя саме вашій родині – саме це найбільша винагорода для кожного репродуктолога Клініки академіка Грищенка, яка вже більше 30 років дарує щастя народження.

Чому обирають Клініку академіка Грищенка для лікування непліддя (безпліддя)?

Найкраще розкажуть про роботу спеціалістів клініки репродуктивної медицини (Київ) відгуки пацієнтів.ПЕРЕГЛЯНУТИ БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ

Основні напрямки роботи
Клініки репродуктивної медицини ім. Грищенка в Києві

Репродуктивне здоров’я – невід’ємна частина загального здоров’я кожного з нас. Зберегти й примножити його вам допоможуть фахівці Клініки репродуктивного здоров’я у Києві – фахівці Клініки академіка Грищенка.

У цьому благородному завданні вам допоможе все, що ми пропонуємо нашим клієнтам: сучасне обладнання і арсенал діагностичних методик, комфортні умови і привітний та досвідчений персонал.

Послуги клініки репродуктивної медицини:

 • лікування неплідності (лікування безпліддя);
 • повторні втрати вагітності;
 • пренатальна діагностика;
 • ендокринна гінекологія;
 • передчасна недостатність яєчників;
 • ведення вагітності;
 • ЕКЗ (ЕКО запліднення);
 • передімплантаційна генетична діагностика;
 • УЗД;
 • консультація уролога-андролога;
 • консультація мамолога;
 • репродуктивний імунологічний консиліум;
 • ехосальпінгографія;
 • гістероскопія;
 • внутришньоматкове зрошення PRP;
 • пренатальна діагностика: ультразвук, розрахунок індивідуальних ризиків, амніоцентез;
 • гінекологічний профогляд.

Та головне надбання нашої клініки – це його фахівці. Висока кваліфікація і професійний досвід лікарів – запорука успішної діагностики вашої проблеми та ефективності її лікування. Гармонійне поєднання професіоналізму та індивідуального підходу до кожного пацієнта створили неперевершену репутацію, якою володіє Клініка академіка Грищенка.

Тут допомагають тим, хто планує вагітність, тим, хто стикається з проблемою безпліддя чи іншими проблемами репродуктивного здоров’я. Двері нашого репродуктивного центру медицини в м.Київ завжди відкриті для вас!

ЗАПИС НА ПРИЙОМ ОНЛАЙН

Репродуктологи в Києвській філії Клініки академіка Грищенка

Клініка репродуктології в Києві імені академіка Грищенка – це сучасний медичний центр з актуальною на сьогодні концепцією планування сім’ї. Тут приймають досвідчені фахівці: гінекологи, репродуктологи, ендокринологи, андрологи, урологи та інші, які не лише успішно вирішують проблеми безпліддя, а й допомагають вчасно подбати про чоловіче та жіноче репродуктивне здоров’я.

Лікарі, які проводять прийом в Київській філії академіка Грищенка

Хажиленко Ксенія
Медичний директор Київської філії, акушер-гінеколог вищої категорії.

Відкрити сторінку

Бабенко Катерина
Лікар-акушер-гінеколог, репродуктолог. Фахівець УЗД.

Відкрити сторінку

Лелюх Наталія
Акушер-гінеколог вищої категорії.

Відкрити сторінку

Соловйов Олексій
Лікар вищої категорії; акушер-гінеколог, лікар УЗД.

Відкрити сторінку

ЗАПИС НА ПРИЙОМ 0800 33 01 12

Клініка репродуктивного здоров’я академіка Грищенка в Києві

Місія Клініки академіка Грищенка – створення Щастя, надаючи найвищі стандарти в репродуктивній медицині, що ґрунтуються на медичній відмінності та практикуються з любов’ю, спрямованою на пацієнта. Наша команда емпатичних експертів включає в себе провідних лікарів та репродуктологів, яким довіряють пацієнти і які прагнуть до включеності, а також до надання репродуктивної допомоги навіть в найнепростіших ситуаціях.

В нашому центрі представлено найсучасніші методи лікування непліддя, що використовують інноваційні технології в наших 7 локаціях та сучасних лабораторіях. Як національний лідер в репродуктивній медицині, Клініка академіка Грищенк понад 30 років рухає галузь вперед.

Основні цінності

Інновації. Емпатія. Успіх.

Ці цінності є основою місії Кініки академіка Грищенка щодо допомоги вам досягти своїх цілей у створенні та поповненні родини. Наша зобов’язаність перед вашим здоров’ям, щастям та позитивним результатом відображається в наших консультаціях, догляді та індивідуалізованих планах лікування.

Інновації

Як лідери у науці репродуктивної медицини, нашим пріоритетом є розробка найкращих у своєму роді протоколів лікування за допомогою передових технологій і виявлення нових способів оптимізації даних, які можуть визначити інноваційні підходи до існуючих методів та процедур. Досягнення найвищих показників успішності для наших пацієнтів – наша мета, і наші пріоритети спрямовані на те, щоб надати вам професійне лікування.

Співчуття та Емпатія

Ваші обставини унікальні, і наша місія – підтримувати кожного з наших пацієнтів на їхньому індивідуальному фізичному та емоційному шляху репродуктивної подорожі. Наша команда глибоко турбується про те, щоб допомогти вам досягти своїх цілей у створенні родини і завжди бути поруч з вами на кожному етапі лікування.

Успіх

Наша центральна мета – допомагати вам досягти успіху у створенні родини – є тим, що визначає нашу кожну дію. Поліпшення репродуктивних результатів шляхом проведення досліджень, контролю якості та ведення протоколів на основі даних, сприяє визнанню Клініки академіка Грищенка як одного з найкращих центрів IVF у Європі. Наше прагнення до успіху мотивує нас залишатися інноваційними та бути завжди на передньому краї репродуктивної медицини.

Наші лікарі та ембріологічні команди використовують передові технології для підвищення показників імплантації, що підтверджується нашими показниками успішності, які постійно перевищують національний середній рівень. Ми очікуємо на вас, адже тільки разом ми здатні створити Щастя!