fbpx

Донорство яйцеклітин (ооцитів) у Києві

донорство яйцеклітини київ

Донорство яйцеклітини або ооцитів – це процес, при якому жінка надає свої яйцеклітини для використання іншій людині, яка має проблеми з власною яйцеклітиною або не може використовувати власні яйцеклітини з медичних причин, показань.

Процедура донорства яйцеклітини включає стимулювання яєчників донора для вироблення більшої кількості яйцеклітин, ніж природньо. Після цього здійснюється процедура пункції, коли лікар вилучає яйцеклітини з яєчників. Ці яйцеклітини потім використовуються в процесі штучного запліднення (ЕКО, ЕКЗ) або інших методах допоміжної репродукції для допомоги парі в зачатті та вагітності.

Жінка, яка може стати донором яйцеклітини в Києві, має можливість надати допомогу парам, які мають проблеми з яйцеклітинами, або жінкам, організм яких не може виробляти власні яйцеклітини з різних медичних причин. Цей метод дозволяє їм завагітніти, “спираючись” на яйцеклітини іншої жінки, при цьому використовуючи сперму партнера або донора сперми для штучного запліднення.

Чому донорство яйцеклітини взагалі потрібно?

Від латинського слова “дарувати” – саме таке походження має донорство яйцеклітини (Київ). І цей процес дійсно можа вважати безцінним подарунком. Можливість віддати вільно кров чи клітини надає іншим людям можливість одужання, поліпшення якості життя і, іноді, рівнозначно життю, адже донор ооцитів дійсно дарує нове життя. В репродуктивній медицині донорство репродуктивних клітин надає безплідній парі надію на щастя материнства та батьківства, навіть при невтішних медичних прогнозах.

Хто може сдати яйцеклітину (стати донором ооцитів) в Києві

Щодо критеріїв для донорів яйцеклітин. В першу чергу, необхідне бажання допомогти: тільки уявіть собі відчуття жінки або сімейної пари, якій допоможуть ваші яйцеклітини! Це просто неймовірні вдчуття…

Кандидатами можуть бути:

 • жінка віком від 21  до 32 років;
 • без серйозних хронічних захворювань;
 • без генетичних захворювань (кожен донор проходить генетичне тестування для виявлення спадкових захворювань на подальшому етапі);
 • емоційно та психічно стійка;
 • мама власних дітей (суто для підтвердження відсутності розладів фертильності);
 • без інфекційних захворювань, що передаються через біологічні середовища.

В Україні дуже поширене анонімне донорство, коли особисті дані донора залишаються конфіденційними та суворо захищеними від розголошення медичним закладом. Є випадки, коли донором ооцитів може бути близький родич жінки.

Крім вікових обмежень, існують інші важливі критерії, які клініка оцінює перед включенням кандидата у програму. Здоров’я та відсутність протипоказів для добровільної донорської програми також є важливими. Лабораторно перевіряються різні показники, включаючи генетичний портрет та скринінг спадкових захворювань.

Участь у програмі передує всебічному медичному огляду і консультаціям різних спеціалістів – терапевта, мамолога, гінеколога, психолога, ендокринолога та інших. Такий комплексний підхід гарантує відсутність ускладнень під час стимуляції фолікулів у рамках донорства.

Запрошуємо Вас подарувати Щастя Народження разом з Клінікою академіка Грищенка у Києві!

Чому донори ооцитів (яйцклітини) обирають Київську філію Клініки академіка Грищенка

Програма донорства яйцеклітини – це відповідальне рішення, що вимагає витрат часу, зусиль та уважного ставлення до призначень лікаря.

Проте всі зусилля винагороджуються. Крім морального задоволення від усвідомлення своєї безцінної допомоги іншій родині у народженні дитини, донор отримує гідну матеріальну компенсацію – сьогодні ціна яйцеклітини у Києві є індивідуальною в Клініці академіка Грищенка. Умови та ціни детально прописані у договорі на участь у програмі, і наш медичний заклад суворо їх дотримується.

Ось головні причини, чому для того, щоб сдати яйцеклітину (Київ) обирають Клініку академіка Грищенка:

 • високопрофесійний медичний персонал, який відповідально ставиться до здоров’я донора;
 • уважний та чуйний персонал, що супроводжує процедуру;
 • висока матеріальна компенсація, юридичний захист, вдячність і повага до витрачених зусиль;
 • тепла атмосфера та комфорт кожного візиту;
 • високотехнологічне обладнання, що гарантує безпеку проведення кожного етапу.

Допоможіть парам здійснити свою мрію про материнство, взявши участь у програмі донорства.

Яка процедура для бажаючих стати донором яйцеклітин, ооцитів?

Київська філія Клініки академіка Грищенка запрошує жінок стати донором яйцеклітини. Ми вже багато років проводимо програми по донорству ооцитів, тому з нами точно немає чого хвилюватися! То ж давай розглянемо, з чого складається процедура.

По-перше, це

 • ознайомлення з умовами,
 • процесом та
 • загальним опитуванням координатора медичного закладу.

Заповнюйте форму прямо зараз! Спочатку очікуйте на лист чи телефонний дзвінок, під час якого можна отримати миттєвий відгук: основну інформацію, відповіді на свої питання щодо вартості, етапів та запис на перший візит до лікаря для попередньої оцінки, чи можете ви стати донором яйцеклітини.

Узгодивши день і час, кандидата запрошують на консультацію та огляд до акушера-гінеколога. На прийомі обов’язково проводиться ультразвукове дослідження органів малого таза, де у фокусі лікаря перш за все є так звана “закладка” – кількість антральних фолікулів або, іншими словами, запас яйцекліток. Таку оцінку найкраще проводити в першій фазі менструального циклу жінки, але зазвичай перший візит в медичний заклад не прив’язують до конкретного дня в жіночому календарі. Також у цей день кандидат заповнює анкету і ознайомлюється з усіма умовами та етапами програми донорства ооцитів. УЗД, збір медичної історії, консультація лікаря – перший крок для участі в програмі!

Що потрібно робити?

Пройти лабораторне обстеження та огляди лікарів, організовані уважним персоналом Клініки.

Скільки коштує обстеження?

Усі витрати безкоштовні для донора, навіть якщо кандидат не буде затверджений для участі в програмі. Незважаючи на високу вартість обстежень, донор отримує високоякісну оцінку стану свого здоров’я у провідній Клініці репродуктивного здоров’я України безкоштовно. Окремо індивідуально обговорюється покриття вартості квитків на дорогу, оскільки всі аналізи потрібно буде пройти в Києві.

Зазвичай медичні процедури розумно плануються медичним координатором, щоб мінімізувати кількість візитів у медичний заклад. Але терпіння треба мати все одно, оскільки генетичні дослідження досить тривалі за часом (від моменту забору крові до отримання результату може пройти навіть близько місяця). Наша Клініка бережно ставиться до кожного кандидата в донори і має окремого чутливого та розуміючого координатора, який завжди буде на зв’язку, буде проводити запис на прийом та своєчасно інформувати про результати досліджень та всі подальші кроки програми.

Найбільша відповідальність покладається на донора вже в рамках програми. Як тільки результати обстежень отримані і схвалені, лікар планує з жінкою стимуляцію росту фолікулів для отримання яйцекліток, які подальше будуть використовуватися в лікувальних програмах для пар з діагнозом безпліддя. Чекаємо необхідного дня менструального циклу (програми розпочинаються або з першого дня менструації, або з 19-21 дня) і стартуємо.

З початком програми необхідно регулярно відвідувати клініку для проведення ультразвука і отримання призначень медичних препаратів. Зазвичай це 2-5 візитів. Як тільки жіночий організм отримує бажану відповідь на препарати, призначається важлива процедура – забір яйцекліток під контролем ультразвука. Це міні-операція під загальним наркозом у межах денного стаціонару і завершення програми донорства.

Чому жінці вигідно бути донором яйцеклітни?

Вище ми вже зазначали, що жінка, яка віддає свою яйцеклітину, буквально дарує нове життя родині або іншій жінці. Дуже часто це – справжнє Диво, яке дозволяє майбутнім батькам отримати новий сенс свого життя. То ж, насамперед, донорство яйцеклітини – це прояв Людяності та Добра, на який здатна тільки справжня Людина.

Окрім цього,  донор яйцеклітин в Україні в Клініці академіка Грищенка отримує:

 • додатковий дохід, адже ціна яйцеклітини в Києві становить 40 тис. грн;
 • безкоштовне медичне обстеження: кожен донор пройде комплексне медичне обстеження під час участі в програмі;
 • зручний графік: візити до лікаря можна планувати у неробочий час. Це не вплине на ваш звичайний розпорядок дня. Програма донорства триває приблизно 3 місяці. Протягом цього часу необхідно буде зустрітися з лікарем всього лише кілька разів.

То ж будьте з нами, залишайтесь з нами та давайте разом подаруємо Радість Нового Життя!