fbpx

Консультація терапевта

Серед обов’язкових обстежень, що потрібно пройти жінці перед проведенням будь-якої репродуктивної технології, є терапевтичне обстеження. Тобто, згідно з наказом №787 МОЗ України від 09.09.2913 р. «Про затвердження порядку застосування допоміжних репродуктивних технологій в Україні», п. 2.1. «обсяг обстеження жінок» обов’язково є «висновок терапевта про стан соматичного здоров’я та відсутність протипоказань для виношування вагітності».

Ідея абсолютно логічна – майбутня мама має бути соматично здорова і не повинна мати важких захворювань, що могли б зашкодити їй виношувати вагітність і народити здорову дитину.

Що відбувається на практиці?

Терапевти поліклінічних відділень часто не розуміють, що від них вимагають пацієнтки клінік репродуктивної медицини, і відмовляються видавати такі довідки.

Для того, щоб спростити Вам таке терапевтичне обстеження, ми пропонуємо Вам пройти консультацію терапевта в Клініці репродуктивної медицини імені академіка В.І. Грищенка.

Терапевтичні висновки, що видають спеціалісти інших акредитованих Міністерством охорони здоров’я України медичних закладів також приймаються.