fbpx

Гінекологія у Львові

Хороший приватний гінеколог у Львові – це знахідка. Одна річ, коли ви маєте очікувати місяцями на прийом лікаря, і зовсім інша справа, коли можете потрапити на прийом досвідченого жіночого лікаря, якого радять своїм подругам, вже завтра!

Саме для того, щоб кожна з нас мала змогу вчасно піклуватися про своє здоров’я, клініка жіночого здоров’я у Львові імені академіка Грищенка пропонує послугу гінеколог (Львів) ціни якої будуть завжди доступними для Вас.

приватний гінеколог львів

Чому обирають Клініку Грищенка, коли потрібен гінеколог у Львові?

Клініка ім. академіка Грищенка у Львові користується великою популярністю з кількох важливих причин:

  1.    Високий професіоналізм: наші лікарі-гінекологи мають великий досвід і високу кваліфікацію. Вони регулярно проходять підвищення кваліфікації та навчаються новітнім методикам у сфері гінекології.
  2.    Сучасне обладнання: Клініка оснащена найсучаснішим медичним обладнанням, що дозволяє проводити точну діагностику та ефективне лікування, проводячи, в тому числі, лікування сучасними репродуктивними методами.
  3.    Індивідуальний підхід: у клініці забезпечено індивідуальний підхід до кожної пацієнтки, враховуючи всі особливості її здоров’я та потреби.
  4.    Широкий спектр послуг: в нашій Клініці надається комплекс гінекологічних послуг, включаючи профілактичні огляди, діагностику та лікування захворювань, екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ) та ведення вагітності.
  5.    Комфорт та зручність: пацієнткам забезпечують комфортні умови перебування та обслуговування, що сприяє зниженню стресу та покращенню загального досвіду відвідування сучасної клініки для жінок.
  6.    Позитивні відгуки: наші пацієнтки с задоволенням залишають позитивні відгуки про клініку, що є важливим показником якості наданих послуг. А головне – це є найкращим показником того, що все ми робимо вірно!

Сьогодні Клініка академіка Грищенка – це одим з найкращих виборів для жінок, які шукають високоякісну гінекологічну допомогу у Львові.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ ЛЕГКО – РОБІТЬ ЦЕ ВЖЕ ЗАРАЗ:

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

0800 33 01 12

 

Лікарі гінекологи Львівської філії Клініки академіка Грищенка

Луцька Людмила Іванівна
Репродуктолог, акушер-гінеколог, лікар ультразвукової діагностики.

Відкрити сторінку

Кисельова Марина Миколаївна
акушер-гінеколог, репродуктолог, спеціаліст з УЗД.

Відкрити сторінку

Лабузна Юлія Володимирівна
Акушер-гінеколог відділення оперативної гінекології.

Відкрити сторінку

Сорока Лілія Михайлівна
Маммолог.

Відкрити сторінку

Луцький Андрій Сергійович
Головний лікар Львівської філії, акушер-гінеколог, репродуктолог.

Відкрити сторінку

Аліпова Олена Костянтинівна
Акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар ультразвукової діагностики.

Відкрити сторінку

 

ЗАПИС НА ПРИЙОМ 0800 33 01 12
 

Надійна гінекологія у Львові в Клініці ім. В.І.Грищенка завжди до ваших послуг. Обіцяємо, що після прийому саме Ви станете тією подругою, що може порадити хорошого гінеколога.