Донорство сперми

Клініка має найбільший в Україні банк сперми. Донорами сперми є чоловіки віком від 20 до 40 років, без шкідливих звичок та негативних фенотипічних ознак, що мають здорових дітей, привабливу зовнішність, здорові фізично.

Донори сперми проходять повне медичне обстеження, регламентоване Наказом №787 МОЗ України від 09.09.2013. Обов’язковою умовою є нормальні показники спермограми у донора. У Клініці проводять додаткове обстеження донорів, щоб виключити генетичну патологію.

Клініка пропонує біоматеріал більше 60 чоловіків. Представлена інформація про кожного донора сперми є вичерпною: його фізичні характеристики (вік, зріст, вага, колір шкіри, волосся та очей, особливості тілобудови), особливості (визначні риси) особистості (освіта, захоплення, звички, риси характеру), а також дитячі фото, з яких можна судити про зовнішність. Досьє також містить всі дані про стан здоров’я донора та про відсутність негативних факторів у його способі життя, спадкових захворювань у сім’ї донора.

Згідно із законодавством України, донор заздалегідь відмовляється від прав на дітей, народжених за допомогою його біоматеріалу. Інформація про особистість анонімного донора є конфіденційною. Донор не отримує інформацію про пацієнтів, для яких призначена його сперма.