fbpx

Кольпоскопія

Кольпоскопія – метод огляду слизистої оболонки піхвової частини шийки матки в умовах додаткового освітлення і оптичного збільшення за допомогою кольпоскопу. Діагностика патологічних процесів шийки матки є однією з актуальних проблем в гінекології, бо передпухлинні і пухлинні процеси цієї локалізації – захворювання, що зустрічаються часто. Результати епідеміологічних досліджень свідчать що кожна четверта жінка має патологію шийки матки, з них 20% жінок діагностують дисплазію, що є передраковим станом. Захворювання шийки матки порушують функції репродуктивної системи, знижують працездатність і тривалість життя жінки.

Дослідження безболісне, не потребує спеціальної підготовки пацієнтки, не передбачає ускладнень, його проводять в умовах кабінету патології шийки матки. Пацієнтки отримують унікальну можливість побачити свою шийку матки, збільшену в декілька разів, на екрані монітора. Кожна жінка отримує розгорнутий результат з цитологічним висновком (аналіз на атипічні клітини), двома кольоровими фотографіями, що дають можливість документально і наглядно підтвердити виявлену патологію шийки матки, загальним діагнозом та рекомендаціями. Комплекс діагностичних досліджень, що пропонують, дає змогу обрати метод адекватного лікування спеціалістам Клініки.

В кабінеті патології шийки матки проводять такі види лікування:

  • електроконізація шийки матки (конусовидне розсічення патологічно зміненої ділянки шийки матки в межах здорової тканини) – рекомендована у разі передракових процесів, грубих рубцевих деформацій. Кабінет патології шийки матки гінекологічного стаціонару Клініки оснащений необхідним обладнанням фірми ERBE (Німеччина) для електронізації шийки матки.
  • кріодеструкція шийки матки рекомендована за умови фонових (доброякісних) захворюваннях шийки матки. Кріодеструкція шийки матки є оптимальним видом лікування для жінки, що має репродуктивні плани, тому що не впливає на виношування вагітності й народження дитини.

Кольпоскопія ціна складе 800 грн. Уточнити ціну в Вашому місті можно ТУТ.