Наша філософія

Створюючи сім’ю, ми в будь-якому разі плануємо стати не просто чоловіком та дружиною, а й мамою і татом. На жаль, чудо народження дітей доступне не для всіх. За статикою, кожна десята пара у світі стикається з проблемою безпліддя. Чи значить це, що вони більше ніколи не стануть батьками?

На щастя, ні. Безпліддя, як чоловіче, так і жіноче можна вилікувати!

Клініка репродуктивної медицини імені академіка В.І. Грищенка вже більше 30 років успішно лікує всі види чоловічого й жіночого безпліддя.

Репродуктивна медицина – наша спеціалізація, наша робота, наш спосіб подарувати пацієнтам щастя. Ми – експерти у сфері допоміжних репродуктивних технологій та екстракорпорального запліднення (ЕКЗ).

Наша місія – допомогти нашим пацієнтам стати щасливими батьками.

Для досягнення цієї мети ми використовуємо новітні технології, якісне обладнання європейського виробництва, а також власний унікальний досвід.

На сьогоднішній день Клініка репродуктивної медицини імені академіка В.І. Грищенка – це медичний заклад, що надає повний перелік послуг лікування та діагностики жіночого та чоловічого безпліддя.

Невпинний науковий розвиток, новий досвід, щоденна важка праця та нестримне бажання подарувати парі можливість стати батьками стало «золотим стандартом» Клініки. Результатами діяльності наших лікарів- репродуктологів є народження більше десяти тисячі дітей, чиї батьки шукали допомоги в Клініці репродуктивної медицини ім. академіка В.І. Грищенка.

Професіоналізм персоналу гарантує індивідуальний підхід та високу ефективність лікування для кожного пацієнта.