fbpx

Наші цінності

  1. Досвід. Ми перша клініка в Україні, яка кинула виклик безпліддю та успішно провела запліднення in vitro у 1990 році. Наші перші діти вже стали батьками. «Нашими» ми можемо з гордістю назвати понад 12 000 малюків.
  2. Експертність. Кожен другий наш пацієнт потрапляє до нас, маючи довгу медичну історію та часто негативний досвід. Ми лікуємо найбільш складні випадки. Усі історії різні, ми намагаємось зробити кожну щасливою. «Безнадійних» пацієнтів для нас не буває.
  3. Професійність. Ми практикуємо доказову медицину та міжнародні протоколи ESHRE, ASRM, FIGO, WHO, але в пріоритеті – клінічне мислення, тому що ми думаємо про кожного пацієнта як про унікальний випадок. Кожен з наших 34 лікарів має не менше 8 років клінічного досвіду. Наші спеціалісти приймають колегіальні рішення щодо плану лікування кожного пацієнта окремо. Маємо найбільшу в Україні кількість ембріологів, які пройшли міжнародну сертифікацію (ESHRE).
  4. Комунікація. Спілкуванню з вами ми приділяємо не менше уваги, ніж розвитку технічного забезпечення або науковим доробкам. У клініці немає місця замовчуванню, але є місце для поваги та уважного ставлення. Ми розмовляємо з вами зрозумілою мовою. Ми розмовляємо, коли це вам потрібно.  Ми уважно ставимося до всіх ваших запитань. Ми гарантуємо повну конфіденційність.
  5. Партнерство. Пацієнти – це наші повноцінні партнери, з якими ми готові створювати нове життя. Ми поважаємо ваш час. Ми надаємо повну та прозору інформацію. Ми не даємо нереалістичних обіцянок, але завжди  дотримуємось своїх слів.
  6. Чесне ціноутворення. Усі проблеми, пов’язані з репродуктивним здоров’ям, –  індивідуальні. Ми створюємо для кожного пацієнта унікальну пропозицію: ви сплачуєте виключно ті послуги, які потрібні вам на шляху до мрії. Ми оптимізуємо затрати пацієнтів, зберігаючи високу якість. Ми приймаємо результати обстежень інших клінік та лабораторій. Під час лікування не буде прихованих платежів. Ми лікуємо, а не змушуємо вас купувати повітря.
  7. Емоційність. Ми знаємо, що на шляху до батьківства ви стикаєтесь не лише з фізіологічними труднощами. Іноді на перший план виходять емоції: розчарування, розгубленість, злість, нерозуміння, втрата душевної гармонії. Ми допоможемо вам сформувати правильний емоційний настрій.
  8. Комфорт та сервіс. Від моменту, коли ви перший раз потрапляєте до клініки, та до омріяного моменту народження дитини може пройти значно більше 9 місяців. У цей період ваші візити до клініки будуть регулярними. Ми хочемо, щоб ви почувались комфортно та відчували тепло від візитів, спілкування з персоналом, атмосфери в клініці. Ми дбаємо про  своєчасне надання потрібної інформації та психологічну підтримку. Розуміння, участь, піклування – це те, на що ви точно можете розраховувати.