fbpx

European Society of Human Reproduction and Embryology

Що таке ESHRE?

ESHRE (European Society of Human Reproduction and Embryology) – це Європейське співтовариство репродукції людини і ембріології. Є найбільшою і найавторитетнішою в світі організацією в сфері репродуктології. На сьогоднішній день більше семи тисяч фахівців з 114 країн світу є членами ESHRE.

Товариство створене в кінці двадцятого століття завдяки ідеї професора Кембриджського університету, лауреата Нобелівської премії Роберта Едвардса і доктора Жана Коена з Парижа. З перших днів свого існування і по наш час діяльність ESHRE принесла незамінну користь в розвитку репродуктології та ембріології.

У чому мета ESHRE?

Основною метою Європейського товариства репродукції людини і ембріології є сприяння вивченню та розумінню репродуктивної біології та медицини.

Для здійснення цієї мети в життя була створена мережа міжнародного співробітництва по всьому світу, що дозволяє проводити подібні дослідження, отримувати найсвіжішу інформацію з області репродуктології та ембріології, і рекомендації, які підвищують безпеку і якість в клінічних та лабораторних процедурах.

Діяльність співтовариства включає в себе викладання, навчання та професійну акредитацію фахівців в області репродуктології та ембріології. Щорічно більше тисячі фахівців приступають до навчання з метою підвищення власної кваліфікації та лише приблизно половина з них успішно здають іспит.

Сертифікація ESHRE

Клініка репродуктивної медицини імені академіка В.І. Грищенко пишається тим, що у нас працює найбільша кількість сертифікованих ESHRE ембріологів в Україні. Всього в світі 1458 фахівців (станом на 2018 р.) пройшли акредитацію ESHRE, в Україні працюють менше 10, і 3 з них в нашій клініці, а генеральний директор клініки, Микола Григорович Грищенко є офіційним представником України в ESHRE, а також учасником міжнародної робочої групи ESHRE з моніторингу результатів лікування безпліддя методами допоміжних репродуктивних технологій.

Детальніше про діяльність товариства в річному звіті за 2017 рік: ESHRE-Annual-Report-2017