fbpx

Допоміжні репродуктивні технології

Історія відділення допоміжних репродуктивних технологій Клініки репродуктивної медицини імені академіка В.І. Грищенка налічує більше 30 років, і саме воно дало початок розвитку Клініки та асоціюється у багатьох пацієнтів з нашою попередньою назвою – «Імплант».

Відділення проводить повний спектр програм з лікування безпліддя. Репродуктологи, професіонали вищого класу з багаторічним досвідом роботи, успішно допомагають нашим пацієнтам здійснити мрію про власну дитину.

Допоміжні репродуктивні технології (ДРТ) – комплекс методик, що направлені на досягнення вагітності, під час яких окремі або всі етапи зачаття здійснюють поза організмом майбутньої матері.

Але із плином часу змінюються і підходи до репродуктивних технологій, усвідомлення бажань та потреб наших пацієнтів. Якщо раніше основною метою було досягнення вагітності, то тепер ми думаємо насамперед про здоров’я наших пацієнтів і їхніх майбутніх дітей.

Сьогодні ефективність репродуктивних технологій досить висока, але, на жаль, вона не 100%. Та ми щодня прагнемо покращити цей результат. Тому зараз ефективність відділення можна порівняти із європейськими та американськими стандартами, а іноді вона їх і перевищує.

Якщо стисло сформулювати основну мету репродуктивних технологій, то ми прагнемо, щоб у найкоротший строк народилася здорова дитина, що за умов гарного способу життя виросте здоровою людиною.

Але на шляху до досягнення однієї великої мети не завжди можна одночасно вирішити всі проблеми. Сьогодні в Клініці репродуктивної медицини імені академіка В.І. Грищенка оснащення та досвід фахівців відділення ДРТ відповідає найкращим світовим стандартам.

Відділення обладнане згідно з європейськими стандартами. Ми гарантуємо індивідуальний підхід, повну конфіденційність та найтепліше ставлення персоналу для кожного пацієнта.