fbpx

Підсумки фотоконкурсу “СуперКРіОШКИ”

06.01.2021

Сьогодні, напередодні Різдва, і серед Супер КРіОШОК Клініки академіка Грищенка засяяла Зірочка-переможець фотоконкурсу – Григорій – супергерой-байкер. “Усі ми звикли, що супергерої уміють швидко бігати, стрибати і навіть літати, а наш супергерой – байкер. У нього є чарівний мотоцикл, що в мить може перенести його в будь-яке місце” – говорить мама нашого СуперКРіОШКИ.

Ми з радістю даруємо Григорію головний приз – професійну фотосесію та м’яку іграшку на пам’ять. Інші учасники конкурсу Супергерої не менше, і ними ми дуже пишаємося та захоплюємося креативом. Усі вони обов’язково отримають свої призи – казкових єдинорогів – поштою

Конкурс – це конкурс, і переможець завжди один! І хоча Григорій набрав найбільшу кількість голосів, інші учасники фотоконкурсу безумовно варті, аби їх почесно представили. Отже, знайомтеся:

 • Супер – Федір в свої 2 роки знає десяток віршів Агнії Барто та Корнія Чуковського напам’ять і з радістю декламує їх усім рідним. А ще у Федора є супер здібність підняти настрій на максимум своєю пустотливою посмішкою і веселим лепетом!
 • Розанова Олівія, наш Супергерой – Чудо жінка!!! Нам 4 місяці. Суперсила нашої дитини – СВІТЛО, яким нас Олівія осяює й ПОСМІШКА, що радує нас щодня! Наша Чудо жінка справжнісінький подарунок від Бога!!!
 • Однорічний Клим Супергерой!
 • Лука, він же Тор! Незважаючи на пандемію та інші буди 2020 року він народився, аби врятувати людство в майбутньому!
 • Кирилл- Маленький принц, що піднявся високо до зірок, щоб подарувати одну з них своїй мамі.
 • Михайло – Черепашка ніндзя Мікеланджело! Наш малюк, так само як і черепашки ніндзя, народився на світ завдяки науці й знанням великих вчених. Дякуємо клініці Грищенка за маленького черепашеня.
 • Batgirl або Зоряна Дівчинка, головна героїня сімейного блокбастера для сім’ї Шипитько, була спроєктована та вироблена у таємних лабораторіях клініки Грищенка під керівництвом секретного професора Луцького А.С. За свій рік вона успішно врятувала маму від 100 походів у магазин та до перукаря, витратила майже всі татові гроші, випила більше 200 літрів молока і перетягала за хвіст більше 10 сусідських котів. За три секунди Batgirl з легкістю дістає всі предмети, що мама поклала у важкодоступні місця. Має колосальну швидкість перетворення з милої дитини на дитину крикуна, реготуна, пискуна. Любить прокинутися вночі, щоб переконатися, що світу нічого не загрожує. Дезинфікує своєю слиною все що з’являється в неї в руках. Щодня робить щасливими усіх, з ким взаємодіє, особливо маму, тата, дідусів та бабусь.
 • Ярослав – людина павук) Ярослав уже рік марить усіма можливими супергероями. У нас уже утворилася достатня колекція фігурок) Він їх не покидає ні на секунду. Кожного ранку будить їх, потім несе в дитячий садок, ввечері вкладає спати) Їсть і купається теж з ними! А перед сном дивиться мультфільми про улюблених супергероїв.

Дякуємо вам, наші Супер КРіОШКИ, а також вам, батьки, за участь.

Щасливого Різдва !

Клініка Грищенка в м. Харків
28.06.2023
Клініка ЕКЗ (ЕКО) академіка Грищенка в м. Харків відкривається! У своєму бажані надавати якісні ...
Читати повністю
Клініка академіка Грищенка допомогає ЗСУ
16.06.2023
Сьогодні маємо нагоду повідомити про успішно реалізовану ініціативу Грищенка Миколи ...
Читати повністю
Харківську філію частково відкрито
12.05.2023
Вітаємо! Клініка академіка Грищенка починає повертатися до Харкова. Незважаючи на те, що ми ...
Читати повністю

Записатися на прийом

  «Перше знайомство з репродуктологом»

  Консультація гінеколога-репродуктолога, УЗД органів малого таза (фолікулометрія, оцінка стану ендометрія)

  Поля, позначені зірочкою, обов'язкові для заповнення

  Натиснувши кнопку «Записатися», я даю згоду на обробку персональних даних