Львівська філія змінює адресу

26.10.2022

Слава Україні!

У нас гарні новини. Клініка академіка Грищенка у м. Львів розширює спектр послуг і кількість фахівців. Для цього ми переїжджаємо до нової будівлі, про точну дату відкриття ми повідомимо окремо. 

Що нового?

Стане доступна гінекологічна лапароскопія у м. Львів

Лапароскопіямалотравматична методика, за допомогою якої операції на внутрішніх органах проводять через невеликі отвори. Таке оперативне чи діагностичне втручання зберігає баланс між мінімальною хірургічною травмою та максимальною ефективністю лікування. Лапароскопію широко застосовують для визначення причин і лікування жіночого безпліддя у разі ендометріозу, аномалій розвитку внутрішніх статевих органів тощо.

Оперативна гінекологія є однією з найважливіших складових успішного лікування безпліддя у Клініці академіка Грищенка. Сучасна оперативна гінекологія – це широкий спектр інструментальних та ендоскопічних технологій, що дають можливість максимально точно встановити діагноз та з’ясувати, чому з’явилися гінекологічні захворювання, а після – провести ефективне лікування.

Додатково відкриють прийом:

Аліпова Олена Костянтинівна – акушер-гінеколог, репродуктолог, лікар ультразвукової діагностики. Спеціалізація: Лікування всіх видів жіночого безпліддя, УЗД органів малого таза. Вже зараз ви можете записатися по телефону на онлайн-консультацію репродуктолога.

Кисельова Марина Миколаївна акушер-гінеколог, репродуктолог, спеціаліст з УЗД. Спеціалізація: лікування всіх видів жіночого безпліддя, невиношування вагітності, гінекологічних захворювань. УЗ-діагностика статевої сфери жінок. Вже зараз веде консультації у Львові зі знижкою у 50%.

Запис на прийом за телефонами:


+380 (66) 683-61-51

+38 (068) 292-73-87


Піроженко Гліб Юрійович – уролог-андролог. Спеціалізація: лікування чоловічої репродуктивної та сечовидільної систем, оперативне лікування урологічних патологій, гормональна та негормональна індукції сперматогенезу.

До андролога слід звертатися чоловікам при:

 • проблемах із зачаттям
 • болях при сечовирпусканні
 • нестандартним виділенням з статевого органу.

На консультації андролог вивчить історію хвороб пацієнта, проведе дослідження  і розробить індивідуальний план лікування. При лікуванні безпліддя репродуктолог працює разом з андрологом якщо виявлено чоловічий фактор безпліддя для найскорішого і безпечного досягнення бажаної вагітності.

Слідкуйте за нашими новинами, скорішої перемоги і миру всім нам!

 

Поширити в соц. мережах:

Клініка у Запоріжжі відновлює роботу 19.11.2022
14.11.2022
Клініка академіка Грищенка у Запоріжжі відновлює роботу вже з 19 листопада 2022 ...
Читати повністю
Акція -50%: Консультація репродуктолога Кисельвої М.М. у Львові
13.10.2022
Клініка академіка Грищенка у Львові проводить акцію: консультація репродуктолога у Львові зі ...
Читати повністю
Графік роботи філіалів на 11.10.2022
11.10.2022
Шановні пацієнти, в зв'язку з терористичними обстрілами рф всієї території нашої країни ...
Читати повністю

Записатися на прийом

  «Перше знайомство з репродуктологом»: 800 грн

  Консультація гінеколога-репродуктолога, УЗД органів малого таза (фолікулометрія, оцінка стану ендометрія), бактеріологічний аналіз виділень і цитологічне дослідження шийки матки

  Поля, позначені зірочкою, обов'язкові для заповнення

  Натиснувши кнопку «Записатися», я даю згоду на обробку персональних даних