День відкритих дверей 15.11.2019 проведено!

15.11.2019

Вечір цієї п’ятниці ми традиційно провели, спілкуючись з людьми, яких в клініку привело бажання мати здорову дитину. Зробити перший крок на шляху вирішення проблеми безпліддя для багатьох досить складно. Найчастіше пацієнти просто не достатньо володіють інформацією, або їх знання про процедури ДРТ розрізнені.

Щоб заповнити таку інформаційну прогалину, досвідчені фахівці Клініки Грищенка проводять такі зустрічі у форматі Днів відкритих дверей.

Сучасна медицина має в своєму арсеналі велику кількість інструментів для досягнення головної мети – допомогти кожному стати щасливими батьками. Ми підходимо до цього комплексно, тому сьогодні головний лікар Валентин Юрійович Паращук розповідав про процедури ЕКЗ в Клініці від підготовки до діагностування вагітності. Репродуктолог Катерина Володимирівна Дроговоз презентувала інформацію про сучасні технології ДРТ, а репродуктолог Юлія Сергіївна Блажко детально висвітлила питання штучного запліднення, а також зупинилася на недоліках цього методу. Доповідь андролога Тетяни Володимирівни Березної стосувалась сучасних алгоритмів діагностики чоловічого безпліддя.

Жоден День відкритих дверей не проходить без численних питань наших відвідувачів, екскурсії в серце клініки – ембріологічну лабораторію, а також подарунків.

Ми щиро раді кожній зустрічі з вами і хочемо поділитися своїми знаннями про те, як зробити неможливе можливим!

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН 22.07
05.07.2020
22 липня о 16.30 Клініка академіка Грищенка запрошує вас взяти участь у ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ...
Читати повністю
День відкритих дверей ОНЛАЙН 30.06
11.06.2020
30 червня о 16.30 Клініка академіка Грищенка запрошує вас взяти участь у ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ...
Читати повністю
Перша онлайн-консультація репродуктивного психолога БЕЗКОШТОВНО
07.06.2020
Ви мрієте cтати батьками, але зіткнулися з труднощами? На жаль, навіть коли наше тіло фізично ...
Читати повністю

Записатися на прийом

Акція! Знижка –30% до 30 вересня 2020 р.

«Перше знайомство з репродуктологом»: 1000 грн 700 грн

Консультація гінеколога-репродуктолога, УЗД органів малого таза (фолікулометрія, оцінка стану ендометрія), бактеріологічний аналіз виділень і цитологічне дослідження шийки матки

Поля, позначені зірочкою, обов'язкові для заповнення

Натиснувши кнопку «Записатися», я даю згоду на обробку персональних даних