06.09.2019 Вікторія
1,5 роки тому ми з чоловіком прийшли в Клініку із тяжким чоловічим фактором і порадами від попередніх лікарів на кшталт «краще змиріться, вам мабуть Бог діток не дав». Миритися ми не збиралися, дуже дякуємо Ситніковій Олені Ігорівні та Березній Тетяні Володимирівні за те, що підтримали нас у цьому прагненні та допомогли подолати всі труднощі. Справжні професіонали своєї справи, завжди уважні та пояснюють усе зрозумілою мовою, а не говорять до вас купою незнайомих термінів (Олена Ігорівна навіть малювала мені приголомшливі картинки під час першої консультації=)) Ну й найважливіше – вагітність! У нас все вийшло з першої спроби ЕКЗ! ІКСІ було дуже успішним, а тому в нас залишилося багато «кріошок», отож через кілька років обов’язково прийдемо за другим малям, а після можливо й за третім))) А отже, ДУЖЕ ДЯКУЄМО всьому колективу Клініки за їхню роботу та підтримку!!! Загалом, у нас залишилися тільки позитивні враження! 06.09.2019
Наталія 06.09.2019
На сьогодні, нашому ембріончику, а точніше уже нашій донечці майже місяць. Я найщасливіша мама у світі. Вагітність і пологи пройшли дуже легко. І ми вже думаємо про другу дитину. Щиро хочу подякувати всьому колективу клініки Імплант, особливо Грищенку Миколі Григоровичу, Паращуку Валентину Юрійовичу, медсестрі Бойко Тетяні Володимирівні. Особливо дякую лікарю, що вела мою вагітність – Філіпповській Оксані Олександрівні, медсестрі Марині Костянтинівні, терапевту Денисенко Ірині Олексіївні та лікарю УЗД Ромадіній Ользі В’ячеславівні. Хочу сказати всім, хто чекає своє щастя «Ідіть у клініку Імплант, тут вам обов’язково допоможуть і Ви почуєте своє довгоочікуване «Мамо!»
Олена
… Спасибі Денисенко Ірині Олексіївні за відкритість і допомогу за будь- якого недомагання, що так часто трапляється у вагітних. Також дуже дякую моєму улюбленому лікарю Філіпповській О.О. Завдяки вам моя вагітність зберіглася, пологи настали вчасно, а наша родина уникнула неприємних неочікуваних моментів, яких я так боялася, виношуючи двійню. Дякую Вам!
Ольга
Після 3-х свіжих протоколів та 2-х кріоперенесень, 4-х гістероскопій, консультацій з гематологом, курсу п’явок, моніторингу густоти крові у протоколі і під час вагітності і ще багато чого… 22.11.2016 року у нас народився довгоочікуваний синочок! Дякую Богу, персоналу клініки ім. Грищенка, особливо Купчіхіній М.М., Федосеєвій Н.П. і звичайно ж Луцькій Л.І. за наш маленький скарб!!! Ми пройшли нелегкий шлях до свого щастя))) 13 довгих років))) ДУЖЕ ВАМ ДЯКУЮ! Завдяки вам неможливе стало МОЖЛИВИМ!!!
Наталія
Хочу подякувати Філіпповській Оксані Олександрівні за ведення вагітності, справжній лікар від Бога і спеціаліст своєї справи. Дуже уважна, завжди все розповідала, пояснювала всі деталі, завжди підтримувала. Саме завдяки Оксані Олександрівні моя вагітність, а потому і пологи пройшли благополучно. Ви допомогли нашій сім’ї знайти своє щастя!!! Дуже дякую клініці і персоналу за Вашу роботу та неоціненну працю, всю вдячність не виразити на словах!!! Ви робите велику справу!!!
Ірина
….Впродовж всієї вагітності я була на обліку у Філіпповської Оксани Олександрівни, окремо дякую їй за моральну підтримку, грамотні призначення, за консультації по телефону, за те, що під час всієї вагітності була як «у Христа за пазухою». Успіху та благополуччя Вам, Оксана Олександрівна та медсестрі Марині Костянтинівні!!! Я не можу виразити у листі всіх почуттів вдячності! ДЯКУЮ, ДЯКУЮ, ДЯКУЮ за те, що існує ваша клініка, за те, що допомагаєте втілити мрію стати батьками! УСПІХУ!БЛАГОПОЛУЧЧЯ! ДОВГОЛІТТЯ!