fbpx

Нові пакети ведення вагітності

02.04.2021

Вагітність – це хвилюючий та відповідальний період в житті кожної жінки, адже у неї під серцем зародилося нове життя, за яке вона тепер відповідальна. Упродовж 9 місяців майбутній мамі потрібно буде піклуватися не лише про себе, але й про здоров’я малюка –  регулярно проходити огляд в акушера-гінеколога, здавати необхідні аналізи, відвідувати заняття з підготовки до батьківства, вести здоровий спосіб життя як фізично, так і психоемоційно.

У період 7-12 тижнів вагітності жінці необхідно стати на облік у жіночу консультацію для ведення вагітності, що зазвичай є за місцем проживання в державній поліклініці. Але, на жаль, не завжди обслуговування й увага медичного персоналу в державних медзакладах відповідає нашим запитам. Довгі черги у не зовсім комфортних умовах, відсутність індивідуального підходу, обмежена часовими рамками тривалість прийому, все це, безумовно, створює стресову атмосферу й негативно впливає на розвиток вагітності.

Якщо ви хочете, щоб ваша довгоочікувана вагітність протікала у турботливій та приємній атмосфері під наглядом висококваліфікованих акушерів-гінекологів та суміжних спеціалістів, мати можливість планувати індивідуальний зручний графік відвідування лікаря, отримувати вчасні обстеження й процедури – ласкаво просимо до жіночої консультації Клініки академіка Грищенка.

Ведення вагітності в жіночій консультації Клініки регламентується наказом МОЗ України № 417 від 15.07.2011, включає стандартний набір досліджень, повністю відповідає усім вимогам і європейським протоколам. У Клініці ви пройдете всі необхідні аналізи й консультації, побачите малюка за допомогою ЗD УЗД, отримаєте корисну інформацію про підготовку до пологів, дізнаєтеся відповіді на всі питання, що хвилюють майбутніх батьків.

Щоб стати на облік у жіночу консультацію Клініки, якщо ви до цього не були клієнтом і не проходили лікування безпліддя, потрібно:

– записатися на обов’язкову консультацію ознайомлення до будь-якого акушера-гінеколога Клініки;

– мати з собою паспорт, свою флюорографію (якщо вона була зроблена до настання вагітності) і флюорографію чоловіка.

Акушер-гінеколог жіночої консультації на прийомі ознайомлення проведе огляд, зробить УЗД, вислухає скарги, якщо вони є, і дасть необхідні рекомендації. Також лікар розкаже про послуги Клініки й допоможе обрати потрібний пакет ведення вагітності: “Стандарт” або “Базовий”. Ці пакети розроблені відповідно до наказів МОЗ України № 417 від 15.07.2011, а також включають деякі додаткові дослідження для максимально безпечного й комфортного періоду вагітності.

Обидва пакети включають необхідну кількість візитів упродовж всієї вагітності, повний спектр аналізів, обстежень, процедур, а також заняття із психопрофілактичної підготовки до пологів: йога, гімнастика для вагітних та лекції.

У чому основні відмінності пакетів ведення вагітності “Стандарт” та “Базовий”? 

Пакет “Стандарт” має більш розширений спектр аналізів та додаткових досліджень, що рекомендований жінкам після процедури ЕКЗ. Також в ньому є додаткові консультації  спеціалістів Клініки, що не включені в пакет “Базовий”, наприклад, консультація у генетика за результатами скринінгу першого триместру, дієтолога, невропатолога, ендокринолога. Додатковою послугою пакета “Стандарт” є можливість перебування на денному стаціонарі Клініки до 5 днів за рекомендацією лікаря.

Після постановки на облік у жіночу консультацію Клініки академіка Грищенка й вибору пакета амбулаторного ведення вагітності, ви отримаєте буклет з повною інформацією щодо всіх послуг, обстежень та аналізів, що необхідні в кожному триместрі. Так ви зможете контролювати виконання всіх етапів програми й своєчасно планувати свої візити в Клініку.

Наша задача зробити вашу вагітність комфортною й безпечною, позбавити від непотрібних хвилювань і стресів, забезпечити своєчасне висококваліфіковане медичне обслуговування, що гарантує чудові пологи та народження здорового малюка.

Дорогі майбутні мами! Ми з радістю чекаємо на вас у жіночій консультації Клініки Грищенка. Приходьте!

Оперативна гінекологія в м. Харків
27.09.2023
Відділення оперативної гінекології  Клініки академіка Грищенка в м. Харків  відкривається вже ...
Читати повністю
Клініка Грищенка в м. Харків
28.06.2023
Клініка ЕКЗ (ЕКО) академіка Грищенка в м. Харків відкривається! У своєму бажані надавати якісні ...
Читати повністю
Клініка академіка Грищенка допомогає ЗСУ
16.06.2023
Сьогодні маємо нагоду повідомити про успішно реалізовану ініціативу Грищенка Миколи ...
Читати повністю

Записатися на прийом

    «Перше знайомство з репродуктологом»

    Консультація гінеколога-репродуктолога, УЗД органів малого таза (фолікулометрія, оцінка стану ендометрія)

    Поля, позначені зірочкою, обов'язкові для заповнення

    Натиснувши кнопку «Записатися», я даю згоду на обробку персональних даних