Перший Український Банк Сперми онлайн

03.10.2019

Для наших пацієнтів, що потребують донорської сперми Клініка репродуктивної медицини імені академіка В.І. Грищенка пропонує послуги одного з найбільших в Україні банку сперми.

Засновник Клініки, академік В.І. Грищенко, займався питаннями донорського біоматеріалу ще в 1980-х роках. Першим в Радянському Союзі (наказ № 669, від 13.05.1987 «Про розширення досвіду по застосуванню методу штучної інсемінації спермою донора за медичними показаннями») він почав працювати над створенням банку сперми при лабораторії репродукції людини (згодом перетвореної в Клініку «Імплант»). Таким чином, спермобанк Клініки – перший не тільки в Україні, а й на території колишнього Союзу.

Тепер вибирати донорську сперму ще простіше та зручніше – пропонуємо до уваги пацієнтів і партнерів Клініки онлайн-каталог донорської сперми www.1ubs.com.ua !

На цьому сайті представлений вичерпний обсяг даних про кожного донора: його фізичні характеристики (вік, зріст, вага, колір шкіри, волосся і очей, риси обличчя, особливості будови тіла), особливості особистості (освіта, захоплення, звички, риси характеру), а також дитячі фотографії в віці 4-7 років (надаються не всіма донорами), за якими можна судити про зовнішність. Досьє також містить всі дані про стан здоров’я донора, про відсутність негативних факторів в його способі життя, про відсутність в сім’ї донора спадкових захворювань і т.п.

Користувач може легко вибрати донора за допомогою зручних фільтрів, порівняти декількох кандидатів використовуючи функцію порівняння, а також, за необхідності, замовити потрібну кількість кріодоз з доставкою.

Вам потрібна якісна донорська сперма з гарантією безпеки та законності? Звертайтеся в Перший Український банк сперми Клініки ім. академіка В.І. Грищенка www.1ubs.com.ua !

Що таке ЕКЗ запліднення
15.09.2020
Діагноз “безпліддя” сьогодні ставлять багатьом подружжям: тільки в Україні приблизно 20% сімей ...
Читати повністю
Долаємо «синдром завтра», або 5 способів не відкладати щастя бути батьками
21.11.2019
За визначенням ВООЗ, безпліддя можуть діагностувати після 12 місяців спроб зачати дитину ...
Читати повністю
Вагітність і пологи після ЕКЗ
03.10.2019
Тривала підготовка, ретельне виконання рекомендацій лікарів, проходження хвилюючих процедур ...
Читати повністю

Записатися на прийом

Акція! Знижка –30% до 30 вересня 2020 р.

«Перше знайомство з репродуктологом»: 1000 грн 700 грн

Консультація гінеколога-репродуктолога, УЗД органів малого таза (фолікулометрія, оцінка стану ендометрія), бактеріологічний аналіз виділень і цитологічне дослідження шийки матки

Поля, позначені зірочкою, обов'язкові для заповнення

Натиснувши кнопку «Записатися», я даю згоду на обробку персональних даних