Донорство сперми

Клініка має найбільший в Україні банк сперми. Донорами сперми є чоловіки віком від 20 до 40 років, без шкідливих звичок та негативних фенотипічних ознак, що мають здорових дітей, привабливу зовнішність, здорові фізично.

Донори сперми проходять повне медичне обстеження, регламентоване Наказом №787 МОЗ України від 09.09.2013. Обов’язковою умовою є нормальні показники спермограми у донора. У Клініці проводять додаткове обстеження донорів, щоб виключити генетичну патологію.

Клініка пропонує біоматеріал більше 60 чоловіків. Представлена інформація про кожного донора сперми є вичерпною: його фізичні характеристики (вік, зріст, вага, колір шкіри, волосся та очей, особливості тілобудови), особливості (визначні риси) особистості (освіта, захоплення, звички, риси характеру), а також дитячі фото, з яких можна судити про зовнішність. Досьє також містить всі дані про стан здоров’я донора та про відсутність негативних факторів у його способі життя, спадкових захворювань у сім’ї донора.

Згідно із законодавством України, донор заздалегідь відмовляється від прав на дітей, народжених за допомогою його біоматеріалу. Інформація про особистість анонімного донора є конфіденційною. Донор не отримує інформацію про пацієнтів, для яких призначена його сперма.

 

Кріобанк
Кріоконсервування (вітрифікація) ембріонів3100* грн.
Реконсервування (вітрифікація) ембріонів3100 грн.
Зберігання ембріонів (1 місяць)250 грн.
Зберігання ембріонів (3 місяці) 750 грн.сплатити online
Зберігання ембріонів (6 місяців) 1500 грн.сплатити online
Зберігання ембріонів (12 місяців) 3000 грн.сплатити online
Кріоконсервування сперми1000 грн.
Реконсервування сперми1000 грн.
Зберігання сперми (1 місяць)120 грн.
Зберігання сперми (3 місяці) 360 грн.сплатити online
Зберігання сперми (6 місяців) 720 грн.сплатити online
Зберігання сперми (12 місяців) 1440 грн.сплатити online

Ціни дійсні для громадян України