Донорство ооцитів(яйцеклітин)

Донорські ооцити (яйцеклітини) необхідно використовувати, коли отримати власні яйцеклітини неможливо або вони непридатні для зачаття. Донорами яйцеклітин можуть бути індивідуальні донори (пацієнти самі підбирають собі кандидатуру, що відповідає їх вимогам) або анонімні донори, яких вибирає та обстежує Клініка.

У будь-якому разі, донор проходить всебічне обстеження. Спеціалісти Клініки репродуктивної медицини ім. акад. В.І. Грищенка ретельно обстежують донора (відповідно до Наказу МОЗ України №787 від 09.09.2013), оцінюють його загальний стан здоров’я, перевіряють на наявність гепатиту B і C, сифілісу, ВІЛ-інфекції, інфекцій, що передаються статевим шляхом, проводять дослідження гормонального фону, дослідження на муковісцидоз, також визначають каріотип. Вимоги до донора: фізичне та психічне здоров’я, вік від 18 до 35 років, наявність власної здорової дитини, задовільне соматичне здоров’я, відсутність спадкових захворювань; відсутність шкідливих звичок.

Підбір донора проводять з урахуванням побажань подружжя: група крові, резус фактор, фенотипічні ознаки, освіта та ін.

Згідно із законодавством України, донор заздалегідь відмовляється від батьківських прав на дітей, народжених за допомогою її клітин. Інформація про особистість анонімного донора є конфіденційною. Донор не отримує інформацію про пацієнтів, для яких призначений її біоматеріал.

 

Кріобанк
Кріоконсервування (вітрифікація) ембріонів3100* грн.
Реконсервування (вітрифікація) ембріонів3100 грн.
Зберігання ембріонів (1 місяць)250 грн.
Зберігання ембріонів (3 місяці) 750 грн.сплатити online
Зберігання ембріонів (6 місяців) 1500 грн.сплатити online
Зберігання ембріонів (12 місяців) 3000 грн.сплатити online
Кріоконсервування сперми1000 грн.
Реконсервування сперми1000 грн.
Зберігання сперми (1 місяць)120 грн.
Зберігання сперми (3 місяці) 360 грн.сплатити online
Зберігання сперми (6 місяців) 720 грн.сплатити online
Зберігання сперми (12 місяців) 1440 грн.сплатити online

Ціни дійсні для громадян України