Чи доводилось Вам коли-небудь змінювати Вашого лікаря або навіть клініку через дискомфорт у спілкуванні? Чи повинен лікар намагатися зрозуміти Ваш психологічний стан, бути завжди ввічливим та уважним, незалежно від обставин? А раптом, у лікаря в цей день поганий настрій? Чи має він право право змінити звичну тактику спілкування з пацієнтом в такому разі?
Наша відповідь така: якщо медичний заклад пацієнт-орієнтований та зацікавлений у позитивному результаті, то спеціаліст перш за все повинен зробити все можливе для того, щоб психологічно налаштувати пацієнта до співпраці. Сьогодні професіоналізм лікаря полягає не лише у рівні його знань, статусі та посаді, що він обіймає, а у вмінні знаходити спільну мову із пацієнтом, передусім беручи до уваги його психологічний стан.
Спеціалісти Клініки академіка Грищенка регулярно підвищують свій професійний рівень у різних сферах, зокрема покращують свої комунікативні навички під час взаємодії з пацієнтами.
22-листопада в Клініці академіка Грищенка відбувся тренінг “Ефективна взаємодія з пацієнтом: від першого контакту до проведення лікування та підтримки після”. Дякуємо Оксані Грабар, засновнику та власнику компанії Training For Business, відомому тренеру-консультанту із розвитку навичок управління із зануренням у практику, за цікаву та корисну програму тренінгу, створення творчої атмосфери та гарного настрою.
Про те, як проходив тренінг та які емоції він подарував його учасникам, дивіться у відео-звіті: