fbpx

Перенесення кріо-ембріонів

Якщо після процедури ЕКЗ залишилися ембріони і подружжя планує наступну вагітність (або якщо вагітність після ЕКЗ не наступила), то ці ембріони можуть бути перенесені Вам в порожнину матки. Існує кілька можливих варіантів підготовки до перенесення кріоембріонів.

Перенесення в природньому циклі передбачає спостереження за ростом домінантного фолікула та ендометрія та визначення дня овуляції. Потім, вичекавши відповідний для «дозрівання» ембріонів час, їх відігрівають і переносять в порожнину матки. Перевага цього метода в тому, що перенесення ембріонів відбувається в природному циклі без призначення фармакологічних препаратів.

Але не для всіх пацієнток можливе перенесення у природному циклі (наприклад, його не можна провести пацієнтці з хронічною ановуляцією). В таких випадках перенесення ембріонів проводять у модифікованому циклі із замісною гормональною терапією. За ефективністю цей метод не поступається кріоперенесенню у природному циклі, але необхідне призначення гормональних препаратів.

Всі ембріони після відігрівання проходять процедуру допоміжного хетчингу, це допомагає полегшити вихід ембріона з блискучої оболонки. Ця мікроманіпуляція передбачає надсічення блискучої оболонки ембріона. У нашій Клініці допоміжний хетчинг проводять за допомогою лазера.

Кріоконсервовані ембріони – власність подружжя і їх перенесення в порожнину матки можливе лише за згодою чоловіка та дружини.