fbpx

Послуги кріо-банку

Ооцит-банкінг

Навчання, кар’єра, подорожі — стільки можливостей для розвитку і самореалізації! А ще, звичайно, любов, сім’я, діти — безумовні складові щастя кожної жінки.

Час летить, молодість не вічна, і треба встигнути все. Хочете продовжити молодість? Утілити в реальність всі грандіозні плани і не втратити можливість подарувати життя здоровим дітям? У вас є така можливість!

Збережіть свої молоді і здорові клітини ЗАРАЗ, щоб В МАЙБУТНЬОМУ у вас не було проблем пов’язаних із вагітністю!

Що ми пропонуємо?

Професіональну процедуру отримання і кріоконсервування яйцеклітин (глибокого заморожування).

Що потрібно від Вас?

  • Прийти на первинну консультацію гінеколога-репродуктолога і визначити з ним план подальших дій
  • Пройти необхідні дослідження
  • Пройти курс стимуляції росту фолікулів і процедуру отримання яйцеклітин

Що далі?

Спеціалісти Клініки репродуктивної медицини імені академіка В.І. Грищенка заморозять (кріоконсервують) отримані яйцеклітини й вони зберігатимуться в кріобанку. Яйцеклітини можуть зберігатися в кріобанку Клініки впродовж довгого часу.
Знову звернутися у Клініку через декілька років, в той момент, коли відчуєте, що настав час усвідомленого материнства. Тоді яйцеклітини розморозять і використають для проведення програми екстракорпорального запліднення, в результаті якої народяться ваші дітки.

Навіщо це Вам?

Ви станете старше, а Ваші яйцеклітини залишуться молодими. При народженні в яєчниках кожної дівчинки є приблизно 3 мільйони фолікулів, а до періоду статевого дозрівання їх залишається близько 250-300 тисяч. Оскільки всі яйцеклітини народжуються разом з жінкою, то і хвороби, що вона переносить впродовж життя, можуть відобразитися й на стані її статевих клітин. Саме тому з віком збільшується ризик генетичних порушень плода, серед яких одним з найпоширеніших є синдром Дауна.

У Вас буде Ваша дитина тоді, коли Ви цього хотітимете, навіть у тих випадках, коли Ваш організм вже не зможе завагітніти природним способом. Згідно з даними нашої клініки, 62% процедур ЕКЗ, проведених для пар з діагнозом безпліддя, в результаті народжують здорову дитину. Також існує програма сурогатного материнства, що дає можливість мати дітей навіть нездатним виносити вагітність жінкам.

Кріоконсервування ооцитів (яйцеклітин)

Кріоконсервування (вітрифікація) ооцитів наразі є дуже важливою складовою програм ДРТ. Основа метода вітрифікації – ультрашвидка технологія охолодження, в результаті якої вдається уникнути утворення кристалів льоду, що пошкоджують клітину. Процес вітрифікації ооцитів має певні особливості, що пов’язані з деякими цитологічними та молекулярно- біохімічними особливостями. Для кріоконсервування придатні лише ті ооцити, що перебувають на стадії метафази II поділу.

Програму консервування ооцитів застосовують для створення банку власних клітин у разі зниженого оваріального резерву, для збереження гамет перед оперативним лікуванням, опроміненням, терапією цитостатиками.

Програма застосування донорських кріоконсервованих ооцитів є єдиною людською моделлю для вивчення взаємодії гамет, запліднення, ембріонального розвитку. Можна прояснити питання репродукції людини та безпліддя, що раніше були невідомі. Донорські кріоконсервовані ооцити можуть використовувати у випадках недостатньої функції яєчників, якщо власні ооцити отримати неможливо в результаті анатомічних порушень, після радіо- або хіміотерапії, у разі менопаузи, за генетичних захворювань жінки, у разі аномалій розвитку статевих органів.

Також донацію та кріоконсервування можуть запропонувати у разі повторних невдач запліднення in vitro. Якщо запліднити ооцити донора так і не вдається, причиною невдач може бути сперма чоловіка.

Кріоконсервування сперми

Кріоконсервування (з грецької κρύος – холод і латинської κρύος – зберігаю) – низькотемпературне зберігання живих біологічних об’єктів з можливістю відновлення їхніх біологічних функцій після розморожування. Кріоконсервування сперми проводять з використанням кріозахисних середовищ (кріопротекторів) із швидкістю, що регулює програмний заморожувач. Кріоконсервовану сперму зберігають у рідкому азоті за температури -196 ˚ С, у металевих ємностях (посудинах Дьюара), у Клініці репродуктивної медицини імені академіка В.І. Грищенка. Використання кріоконсервованої сперми людини для лікування безпліддя є однією з найважливіших етапів допоміжних репродуктивних технологій.

Необхідність кріоконсервувати сперму виникає у таких випадках:

  • Порушення сперматогенезу (олігозооспермія, криптозооспермія). Кріоконсервування дає можливість зібрати кілька зразків сперми, а отже «накопичити» достатню кількість активних сперматозоїдів для проведення процедури ЕКЗ+ICSI.
  • Отримання сперміїв внаслідок проведення андрологічних операцій (TESA), коли день проведення біопсії яєчка не збігається з днем отримання яйцеклітин в період проведення процедури ЕКЗ+ICSI.
  • Якщо чоловікові потрібно лікувати злоякісні захворювання. У такому разі кріоконсервування сперми допомагає зберегти репродуктивну функцію навіть після проведення хіміо- та променевої терапії.
  • У випадках, коли в день запліднення яйцеклітини, що зазвичай чітко зафіксований, чоловік не може прийти в Клініку або у нього виникають труднощі із здачею сперми.

Кріоконсервування дало можливість зробити програму донорства сперми максимально безпечною та гнучкою. Кріоконсервований зразок сперми донора проходить період карантину впродовж 6 місяців. Після отримання повторного (через 6 місяців) негативного результату аналізу крові донора на особливо небезпечні інфекції (СНІД, сифіліс, гепатити) зразок сперми допускають до використання.

Велика кількість зразків донорської сперми в кріобанку дає змогу задовольнити побажання пацієнтів щодо вибору донора, аналізуючи різноманітні характеристики (група крові, резус фактор, фенотипічні ознаки, освіта тощо).

Кріоконсервування ембріонів

Ефективність Вашого лікування може бути збільшена за допомогою заморожування (кріоконсервування, вітрифікації) тих ембріонів, що не перенесли в матку. Ця послуга може бути корисною для Вас, якщо одна спроба виявиться безуспішною для Вас або якщо після народження першої дитини у Вас є подальші репродуктивні плани. Кріоконсервування – інструмент, що дозволяє переносити один, максимум, два ембріони в порожнину матки

Якщо є ризик важкої гіперстимуляції яєчників, то єдиний ефективний метод профілактики та лікування – це кріоконсервування всіх ембріонів і перенесення їх в наступних циклах.

Ефективність лікування у нашій Клініці висока й відповідає міжнародним стандартам. Через це першочерговою проблемою є багатоплідна вагітність. Наша Клініка прагне знизити частоту багатопліддя. Єдиний ефективний метод – переносити менше ембріонів.

Кріоконсервування ембріонів – інструмент, що дозволяє переносити один, максимум два ембріона в порожнину матки за один раз, зберігаючи при цьому результативність лікування.

Витрати на кріоконсервування та перенесення деконсервованих (розморожених) ембріонів у 3-4 рази менше ніж витрати на «свіжий» цикл, у кілька разів менше ніж витрати на виходжування недоношених дітей, що народжуються в результаті багатоплідної вагітності.

У клініці кріоконсервування проводять методом вітрифікації («швидке заморожування»). Кріоконсервують 1-2 ембріони в окремій ємності («носію»). Правильніше за все заморожувати 1 ембріон у носію. У цьому випадку можливість розморожування зайвих ембріонів гарної якості, що за необхідності можуть бути використані у наступних циклах, виключена. У деяких випадках (рубець на матці, загальні захворювання тощо), коли за медичними показаннями можливо перенести лише один ембріон, обов’язково потрібно проводити кріоконсервування по 1 ембріону в носію.

У звичайних ситуаціях також допустимо заморожування 2-х ембріонів в носію. Рішення про кількість ембріонів, кріоконсервованих в одному носію, ухвалюєте Ви спільно з лікарем.

Таким чином, якщо Ви вирішили скористатися послугою кріоконсервування і зберігання ембріонів обов’язково повідомте про це своєму лікарю якнайшвидше, бажано не пізніше старту протоколу ЕКЗ. У тому випадку в реєстратурі Вам дадуть документи, що необхідно заповнити для проведення кріоконсервування ембріонів.