Замовити зворотній дзвінок

Ваша заявка прийнята

Назад

Передімплантаційна генетична діагностика

Передімплантаційна генетична діагностика ембріона методом секвенування наступного покоління (NGS), 23 пари хромосом

Значна частина ембріонів людини незалежно від того, яким способом вони зародилися — у ході природного зачаття або при екстракорпоральному заплідненні — несе різні генетичні порушення. Генетичні аномалії в ембріонах виникають з різних причин. З одного боку, генетичні аномалії можуть передаватися ембріонам у спадок від батьків, з іншого боку, вони можуть виникати спонтанно в яйцеклітинах і сперматозоїдах в ході їх дозрівання або в клітинах ембріона на ранніх етапах його розвитку. Найбільш частою причиною порушення імплантації або завмирання вагітності є генетичні порушення ембріонів, пов'язані з неправильною кількістю хромосом (анеуплоїдії). Деякі анеуплоїдії сумісні з життям, проте призводять до виникнення вроджених дефектів у дітей.

Передімплантаційна генетична діагностика 1

У Клініці репродуктивної медицини імені академіка В.І. Грищенка можливе проведення генетичного дослідження ембріонів до переносу їх у матку жінки (ПГД — передімплантаційна генетична діагностика). Головна цінність цього дослідження — попередження перенесення ембріона з хромосомними порушеннями. Проведення ПГД можливо тільки в циклах екстракорпорального запліднення, коли є можливість взяти кілька клітин ембріона (біопсія ембріона) для генетичного аналізу. Після проведення біопсії кожен ембріон повинен бути вітрифікованим на окремому носії. Генетичне дослідження клітин, взятих від кожного ембріона, проводиться методом секвенування наступного покоління NGS (досліджуються всі 23 пари хромосом). За результатами генетичного дослідження в наступному циклі можна вибірково деконсервувати і перенести в порожнину матки ті ембріони, які не містять хромосомних порушень.

Передімплантаційна генетична діагностика 2

Біопсія ембріона на стадії бластоцисти

Для проведення передімплантаційної генетичної діагностики (ПГД) необхідна біопсія ембріона. Біопсію проводять, коли ембріони досягають стадії бластоцисти (5-6 день після запліднення). На цій стадії біопсія найбільш ефективна та безпечна. За добу до біопсії проводиться допоміжний хетчінг. Це потрібно, щоб на момент біопсії кілька клітин зовнішнього шару бластоцисти вийшли за межі оболонки та були доступні для мікроманіпуляцій. Під час біопсії за допомогою лазера та спеціального мікроінструментарію ембріолог відокремлює лише кілька клітин від майбутніх оболонок ембріона. Клітини самого ембріона залишаються недоторканними, тому біопсія повністю безпечна для майбутньої дитини, що підтверджено багатьма дослідженнями. Ембріони після біопсії вітрифікують, а отримані біоптати аналізують методом NGS.

Передімплантаційна генетична діагностика 3

    Вартість послуг "Передімплантаційна генетична діагностика"

    Предимплантационная генетическая диагностика эмбриона методом секвенирования следующего поколения (NGS), 23 пары хромосом, 1 эмбрион 7100 грн.
    Биопсия эмбриона на стадии бластоцисты 5400 грн.

    Запис на прийом