Замовити зворотній дзвінок

Ваша заявка прийнята

Назад

Кольпоскопія

Кольпоскопія - метод огляду слизової оболонки вагінальної частини шийки матки в умовах додаткового освітлення та оптичного збільшення за допомогою кольпоскопу. Діагностика патологічних процесів шийки матки є однією з актуальних проблем в гінекології, так як передпухлинні та пухлинні процеси даної локалізації - часто зустрічаються захворювання. Результати епідеміологічних досліджень свідчать про те, що кожна четверта жінка має патологію шийки матки, з них у 20% жінок діагностується дисплазія, яка є передракових станом. Захворювання шийки матки порушують функції репродуктивної системи, знижують працездатність і тривалість життя жінки.

Дослідження безболісно, не вимагає спеціальної підготовки пацієнтки, чи не пов'язане з ускладненнями, проводиться в умовах кабінету патології шийки матки. Пацієнтки мають унікальну можливість побачити свою шийку матки, збільшену в кілька десятків разів, на екрані монітора. Кожна жінка отримує розгорнутий результат з цитологічним висновком (аналіз на атипові клітини), двома кольоровими фотографіями, які дозволяють документально і наочно підтвердити виявлену патологію шийки матки, загальним діагнозом та рекомендаціями.

Пропонований комплекс діагностичних досліджень дозволяє кваліфікованим фахівцям Клініки обрати метод адекватного лікування.

У кабінеті патології шийки матки проводяться наступні види лікування:

• електроконізація шийки матки (конусовидне висічення патологічно зміненої ділянки шийки матки в межах здорової тканини) - показана при передракових процесах, грубих рубцевих деформаціях. Кабінет патології шийки матки гінекологічного стаціонару Клініки оснащений необхідним обладнанням фірми ERBE (Німеччина) для електроконізації шийки матки.

• кріодеструкція шийки матки - показана при фонових (доброякісних) захворюваннях шийки матки.

Кріодеструкція шийки матки є оптимальним видом лікування для жінки, яка має репродуктивні плани, так як не впливає надалі на виношування вагітності та дітонародження.

  Вартість послуг "Кольпоскопія"

  Кольпоскопия (включая цитологическое исследование и консультацию гинеколога) 600 грн.
  Криообработка шейки матки 600 грн.
  Точечная электрокоагуляция шейки матки 300 грн.
  Электроконизация шейки матки (местный наркоз / общий наркоз) 3600/4500 грн.
  Раздельное диагностическое выскабливание полости матки и канала матки (местный наркоз / общий наркоз) 900/1000 грн.
  Удаление полипа шейки матки + раздельное диагностическое выскабливание полости матки и канала матки (местный наркоз / общий наркоз) 900/1000 грн.

  Запис на прийом