Замовити зворотній дзвінок

Ваша заявка прийнята

Історія

Засновником, організатором, керівником, ідейним натхненником клініки «Імплант» був видатний вчений, геніальний лікар, чудовий лідер, академік Національної Академії Наук України, доктор медичних наук, професор, Грищенко Валентин Іванович.

Під його керівництвом проводилася як перша в Україні успішна програма екстракорпорального запліднення, так і вся багатогранна медична діяльність нашої Клініки. Грищенко Валентин Іванович по праву вважається основоположником репродуктивної медицини в Україні.

У 1983 р. Грищенко Валентин Іванович створив першу в Україні лабораторію репродукції людини (згодом перетворену в Клініку «Імплант»), в якій об’єднав групу вчених - медиків і біологів. У складних умовах відсутності спеціального обладнання, дефіциту необхідних препаратів та засобів, вони вивчали і впроваджували нові технології лікування безпліддя. І ось нарешті в 1990 році в Харкові був проведений перший в Україні успішний цикл ЕКЗ, в результаті якого 19 березня 1991 народилася дівчинка Катерина (керівник групи - В.І. Грищенко, лікар-гінеколог - Ф.В. Дахно, ембріолог - Н.Н. Чуб).

Унікальною подією стало проведення в клініці «Імплант» в 1992 р. першою в СНД успішної програми сурогатного материнства. Жінка у віці 48 років виносила вагітність і народила дитину для своєї дочки, в якої не було анатомо-фізіологічних можливостей для виношування вагітності (відсутня матка), але було величезне бажання мати дітей. У той час ця подія здавалося абсолютно фантастичною.

У 2001 р. в Клініці «Імплант» з ініціативи Н.Г. Грищенка відкрилося і почало свою діяльність відділення гінекологічної ендоскопії.

В результаті багаторічних досліджень можливості застосування наднизьких температур у 2003 р. народилася перша в Україні дитина після проведення в клініці «Імплант» перенесення до матки пацієнтки власних ембріонів, які перенесли кріоконсервування.

3 січня 2011 року Валентина Івановича Грищенка не стало. Він пішов з життя, але залишився в серцях щасливих батьків та їхніх дітей, він назавжди залишився з нами: в серцях своїх колег і учнів. Він навчив нас вчитися кожен день, годину і мить, пам’ятаючи при цьому, в ім’я яких цілей ми працюємо і живемо, любити і цінувати людей і щиро прагнути допомогти, зберігаючи традиції гуманізму, професіоналізму та колегіальності.

Колективом Клініки одноголосно прийнято рішення дати клініці «Імплант» ім’я академіка Грищенка Валентина Івановича.

Сьогодні Клініка репродуктивної медицини імені академіка В.І. Грищенка - медичний заклад, що надає повний комплекс послуг для ефективної діагностики і лікування всіх видів жіночого і чоловічого безпліддя. У Клініці успішно проводяться всі програми ДРТ, програми донорства сперми і яйцеклітин, сурогатного материнства.

Безперервні наукові дослідження, обмін професійним досвідом, велика праця і щире бажання дарувати жінкам щастя материнства стали «золотим стандартом» діяльності фахівців Клініки. Результатом цієї діяльності стало народження більше п’яти тисяч дітей, чиї батьки звернулися за допомогою в Клініку репродуктивної медицини імені академіка В.І. Грищенка.

Запис на прийом