Замовити зворотній дзвінок

Ваша заявка прийнята

Ембріологічна лабораторія

Віртуальний тур

Схема ембріологічної лабораторії

Екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ) – це технологія, яка робить можливим зародження нового людського життя поза організмом жінки. На початку ембріологічного етапу ЕКЗ з статевих клітин пацієнтів ембріологи отримують життєздатні ембріони, які потім переносять в порожнину матки жінки. Для нормального формування та розвитку ембріони людини потребують високої стабільності навколишніх умов та захисту від впливу несприятливих факторів.

Ці функції, які при природному зачатті забезпечує материнський організм, при штучному заплідненні виконують інкубатори та інші системи ембріологічної лабораторії. Тому правильна організація та оснащення ембріологічної лабораторії в значній мірі визначають комфорт і безпеку ембріонів, а це в свою чергу визначає результативність роботи всієї клініки репродуктивної медицини. Тут ми коротко зупинимося на деяких відмінностях організації ембріологічної лабораторії Клініки.

 
Проектування з використанням досвіду відомих Європейських фахівців
 
Використання технологій "чистих приміщень"
 
Вибір нетоксичних будівельних та оздоблювальних матеріалів
 
Спеціалізована багатоступенева система подачі медичних газів
 
Новітнє оснащення ембріологічної лабораторії
 
Культуральні середовища світових лідерів (COOK medical, LifeGlobal)
 
Система безперебійного електропостачання
 
Системи моніторингу та оповіщення

Якою б досконалою та оснащеною не видалася наша лабораторія, ми не втрачаємо можливість зробити її ще кращою і тому завжди раді вислухати конструктивну критику та пропозиції для розвитку. Тому ми запрошуємо закордонних фахівців для проведення зовнішнього аудиту. З моменту запуску нашу лабораторію вже відвідали такі всесвітньо відомі експерти як Sessilia Sjoblom (світовий лідер по стандартизації ембріологічних лабораторій за стандартом ISO, Австралія) і Lars Johansson (директор по клінічній ембріології та контролю якості компанії ORIGIO, Німеччина).

співробітники лабораторії

Фахівці відділення

Запис на прийом