Замовити зворотній дзвінок

Ваша заявка прийнята

Cтатистика успішних програм ЕКЗ

При виборі клініки кожен пацієнт задається питанням, наскільки ефективно клініка працює. Звичайно, ефективність клініки, яка лікує безпліддя методом ЕКЗ, правильніше за все оцінювати за таким показником, як народження здорової дитини. Але цей показник порахувати досить складно. Не всі наші пацієнти повідомляють нам про результати свого лікування. 

Тим не менше, існують показники, за якими досить точно можна оцінити якість роботи клініки ЕКЗ. Основним критерієм ефективності роботи як лікарів-репродуктологів, так і ембріологічної лабораторії Клініки можна вважати частоту імплантації. Цей показник обчислюється методом визначення того, яка частка перенесених ембріонів дала результат у вигляді прогресуючої вагітності з візуалізацією серцевої діяльності плоду, і дає  значно точніше уявлення про ефективність, ніж частота позитивного ХГЧ або навіть клінічної вагітності.

Нами був проведений аналіз результатів 1264 циклів ЕКЗ, проведених в Клініці репродуктивної медицини імені академіка В.І. Грищенко в 2014 році.
За вищевказаний період в Клініці з 2333 перенесених ембріонів імплантувались 792. Частота імплантації становить 33,9%. Таким чином, провівши «грубий» підрахунок, можна стверджувати, що при перенесенні двох ембріонів одній пацієнтці, у нашій клініці пацієнтка має ймовірність настання вагітності 67.8%.
Відомо, що з віком ефективність лікування безпліддя методом ЕКЗ значно знижується. Основною причиною погіршення результатів є збільшення кількості хромосомних аномалій ембріонів, що призводить до зниження частоти імплантації за рахунок ембріонального фактора. Щоб виключити його вплив, ми підрахували показник частоти імплантації у молодих пацієнток (менше 35 років на момент перенесення ембріонів), які, фактично, є селективною маркерною підгрупою, за якою зазвичай оцінюється якість роботи клініки. У цій групі «перспективних» пацієнток з 1654 перенесених ембріонів імплантувались 627 - тобто частота імплантації становить 37,9%. Для порівняння, за даними Society for Assisted Reproductive Technology (SART, USA, http://www.sart.org), частота імплантації в аналогічній селективній групі в США в 2012 році становила 37,5%.
Таким чином, ймовірність настання вагітності в Клініці ім. ак. В.І.Грищенко після перенесення двох ембріонів у «перспективних» пацієнток становить - 75.8%.
Щоб виключити додаткові ембріональні фактори, які можуть впливати на імплантацію, була окремо підрахована частота імплантації в циклах з донацією ооцитів. Цей показник в клініці імені академіка В.І.Грищенко становить 42,4% (84 із 196 ембріонів імплантувались). Це означає, що при перенесенні двох ембріонів, отриманих з використанням донорських ооцитів, 84,8% пацієнток отримають довгоочікувану вагітність.
Ці результати свідчать про те, що результати роботи Клініки репродуктивної медицини імені академіка В.І. Грищенко високі, стабільні і співвідносні з результатами роботи кращих американських і європейських клінік.

Запис на прийом